листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 МЕСЕЧНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА АД ГРОЗД СТРУМИЦА НЕРЕВИДИРАНИ


6 Месечни известувања АД Грозд од 01.01-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 29.08.2019 14:15:33
Документ БР.: DOC_26441-84/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.