листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-30.06.2019 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-30.06.2019.pdf

Објавено на: 27.08.2019 15:27:39
Документ БР.: DOC_10191-467/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации