листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи ВВ Попова Кула АД со 30.06.2019


VV Popova Kula AD 6 mesecni izvestai 2019.xls

Објавено на: 29.08.2019 09:00:27
Документ БР.: DOC_26441-77/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.