листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите со 30.06.2019


Obrazlozenie Popova Kula 30.06.2019.pdf

Објавено на: 29.08.2019 09:00:27
Документ БР.: DOC_10191-468/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации