листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.6.2019 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-30.6.2019 година.xls

Објавено на: 29.08.2019 09:14:19
Документ БР.: DOC_26441-78/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.