листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai za DPOK Geras Cunev ad Strumica za period od 01.01 do 30.06.2019 god.


01.01 DO 30.06.2019 KONFEKCIJA.xls

Објавено на: 29.08.2019 14:10:33
Документ БР.: DOC_26441-81/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.