листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kan fin.izvestai za perod od 01.01 do 30.06.2019  za DPOK Geras Cunev ad Strumica

.2


002.jpg

Објавено на: 29.08.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_10191-472/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации