листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlizenie kon finasiskite izvestai za period od 01.01. do30.06.2019naDTUK Geras Cunev Trgovija Strumica


001.jpg

Објавено на: 29.08.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_10191-473/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации