листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон остварените резултати за период јануари - јуни 2019


Коментар за остварените резултати OBSG прво полугодие 2019 .pdf

Објавено на: 29.08.2019 14:05:33
Документ БР.: DOC_10191-471/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации