листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани извештаи 01.01.2019 – 30.06.2019 на ВВ „Тиквеш“ АД Кавадарци


Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2019-30.06.2019 za MB.xls

Објавено на: 30.08.2019 09:21:48
Документ БР.: DOC_26441-92/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.