листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани извештаи 01.01.2019 – 30.06.2019 на ВВ „Тиквеш“ АД Кавадарци


Консолидирани финансиски извештаи 01.01.2019-30.06.2019 za MB.xls

Објавено на: 30.08.2019 09:21:51
Документ БР.: DOC_26441-93/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.