листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2019


Oбразложение кон консолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2019.doc

Објавено на: 30.08.2019 09:22:37
Документ БР.: DOC_10191-481/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации