листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите ЖАС АД - 01.01.2019-30.06.2019 година


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2019-30.06.2019.doc

Објавено на: 30.08.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_10191-490/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации