листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПЕРИОД ОД 01,01,2019 ДО 30,06,2019 ГОДИНА


неревидиран финансиски извештај 01.01.2019-30.06.2019.xls

Објавено на: 30.08.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_26441-101/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.