листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 Месечно известување 2019 - Цементарница УСЈЕ АД Скопје - природа на трошоци


6 Месечно известување 2019 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 30.08.2019 14:05:21
Документ БР.: DOC_26441-96/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.