листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи 01 01 2019-30 06 2019 на ВВ „Тиквеш“ АД Кавадарци.


Образложение кон финансиски извештаи 01 01 2019-30 06 2019.pdf

Објавено на: 30.08.2019 14:05:22
Документ БР.: DOC_10191-487/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации