листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Idevelop AD Skopje-Obrazlozenie na finansiskite rezultati 01.01.2019-30.06.2019


Idevelop_obrazlozenie na finansiskite rezultati 01.01.2019-30.06.2019 .pdf

Објавено на: 30.08.2019 14:05:22
Документ БР.: DOC_10191-488/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации