листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.6.2019 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 6 2019.doc

Објавено на: 30.08.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_10191-492/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации