листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извешта ДГ БЕТОН АД ,30,06,2019


Konsolidirani finansiski zvestai 30.06.2019.xlsx

Објавено на: 30.08.2019 15:30:23
Документ БР.: DOC_26441-115/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.