листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани биланси од работењето на РЖ Институт АД-Скопје за периодот 01.01.-30.06.2019


Institut 06.2019 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx 2.xlsx

Објавено на: 30.08.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_26441-103/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.