листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 30.08.2019 14:30:22
Документ БР.: DOC_10191-498/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации