листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани ФИза период 01.01.-30.06.2019 година


Образложение кон неревидираните неконсолидирани ФИ 01.01-30.06.2019 година.docx

Објавено на: 30.08.2019 15:00:22
Документ БР.: DOC_10191-500/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации