листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани ФИ 01.01-30.06.2019 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2019 година.xlsx

Објавено на: 30.08.2019 15:00:22
Документ БР.: DOC_26441-113/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.