листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност гo објавуваме

коментарот кон неревидираните финансиски извештаи01.01-30.06.2019год.


KOMENTAR KON BILANSOT NA USPEH ZA PERIOD 01.01.-30.06.2019 GOD..pdf

Објавено на: 30.08.2019 15:02:15
Документ БР.: DOC_10191-502/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации