листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-30 06 2019 (3).docx

Објавено на: 30.08.2019 15:49:43
Документ БР.: DOC_10191-505/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации