листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ДРУШТВОТО KONFEKCIJA GERAS CUNEV AD STRUMICA ЗА 2018 ГОДИНА


Годишен извештај Geras Konf 2018 (1).pdf

Објавено на: 13.09.2019 15:47:47
Документ БР.: DOC_10191-517/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации