листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluki.doc

Објавено на: 25.09.2019 14:20:23
Документ БР.: DOC_13285-189/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери