листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до берза согласно Правилата за котација


Мислење од Управен одбор на Охридска банка АД Скопје .pdf
Мислење од Синдикатот на Охридска банка АД Скопје.pdf
Известување согласно член 33 од Правилата за котација_2.10.2019.docx

Објавено на: 02.10.2019 14:08:40
Документ БР.: DOC_10191-531/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации