листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост

 


Известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 02.10.2019 14:41:44
Документ БР.: DOC_10191-532/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации