листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Javen povik 2019-FZC.doc

Објавено на: 03.10.2019 09:05:06
Документ БР.: DOC_10109-141/2019
Урнек: Јавен повик за собрание