листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluki za Sobranie 2019.doc

Објавено на: 04.10.2019 08:54:26
Документ БР.: DOC_13285-194/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери