листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Известување за одлагање на Собрание на акционери 


Izvestuvawe za prezakazuvawe na Ak.Sobranie - 03.10.2019.pdf

Објавено на: 07.10.2019 14:13:42
Документ БР.: DOC_10109-143/2019
Урнек: Јавен повик за собрание