листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


01.0. Javen povik za svikuvanje na 43 sednica na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 07.10.2019 15:47:32
Документ БР.: DOC_10109-144/2019
Урнек: Јавен повик за собрание