листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 345 акции на Макпетрол А.Д .pdf

Објавено на: 08.10.2019 14:30:50
Документ БР.: DOC_12291-29/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции