листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh 01.01-30.09


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.09.19.xls

Објавено на: 14.10.2019 14:48:09
Документ БР.: DOC_12298-4/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.