листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Predlog odluka za izbor na clen na OD.doc

Објавено на: 14.10.2019 15:18:19
Документ БР.: DOC_13285-199/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери