листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за 01.01. - 30.09.2019 за друштвото Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје  


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.09.2019 АМ ЦРМ.doc

Објавено на: 22.10.2019 14:17:10
Документ БР.: DOC_10191-546/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации