листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажано собрание


ЈАВЕН ПОВИК за презакажано Собрание -28.10.2019г.pdf

Објавено на: 25.10.2019 09:20:06
Документ БР.: DOC_10109-147/2019
Урнек: Јавен повик за собрание