листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки Собрание


ODLUKI.PDF

Објавено на: 28.10.2019 09:02:52
Документ БР.: DOC_12283-138/2019
Урнек: Други одлуки од собрание