листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери.doc

Објавено на: 28.10.2019 09:30:12
Документ БР.: DOC_10109-148/2019
Урнек: Јавен повик за собрание