листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери


Т-1 Предлог Одлука за измена на статутот на друштвото.DOC
Т-2 Предлог Одлука за одобрување на Одлука на Одборот на директори.doc
T-2-1 Одлука ОД.pdf

Објавено на: 28.10.2019 09:30:12
Документ БР.: DOC_13285-203/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери