листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје известува дека (неревидираните) неконсолидирани Биланс на успех, Биланс на состојба, Извештајот за паричните текови за периодот 01.01.-30.09.2019 година, како и коментарот на (неревидираниот) неконсолидиран Биланс на успех и Биланс на состојба ќе бидат објавени на СЕИ Нет на 29.10.2019 година.

Објавено на: 28.10.2019 14:17:07
Документ БР.: DOC_10191-551/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации