листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост


izvestuvanje za promena na sopstvenost.pdf

Објавено на: 28.10.2019 14:17:15
Документ БР.: DOC_10191-552/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации