листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до берза


Известување согласно член 33 од Правилата за котација_28.10.2019.pdf

Објавено на: 28.10.2019 14:18:02
Документ БР.: DOC_10191-553/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации