листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на Успех за период од 01.01.-30.09.2019 год. на Факом Ад Скопје


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 28.10.2019 14:19:47
Документ БР.: DOC_12298-11/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.