листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложени кон Билансот на Успех за период од 01.01-30.09.2019 год.


Образложение кон Билансот на Успех за период од 01.01.-30.09.2019 год..doc

Објавено на: 28.10.2019 14:19:51
Документ БР.: DOC_10191-554/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации