листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Консолидиран Биланс на успех од 01.01.-30.09.2019 година


9 Месечно известување - Пекабеско ад - 2019.xls

Објавено на: 29.10.2019 09:35:01
Документ БР.: DOC_12298-13/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.