листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen Povik za Sobranie


javen povik za sobranie.docx nova.docx

Објавено на: 29.10.2019 09:49:04
Документ БР.: DOC_10109-150/2019
Урнек: Јавен повик за собрание