листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


01. Javen povik za svikuvanje na 43 sednica na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 29.10.2019 14:10:10
Документ БР.: DOC_10109-151/2019
Урнек: Јавен повик за собрание