листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2019


Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2019.xlsx

Објавено на: 30.10.2019 09:00:20
Документ БР.: DOC_12298-19/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.